Úvod Úřední deska Kontakty Mapa

Untitled
Zpět
 SDH Bohdíkov – Turnaj v kuželkách

Sbor dobrovolných hasičů Bohdíkov uspořádal dne 27. října 2007 první ročník turnaje v kuželkách. Hrálo se o putovní pohár SDH Bohdíkov a další poháry, které věnovali pořadatelům manželé Šídlovi z Bohdíkova. Turnaje se zúčastnilo pět mužstev, a to:
SDH Komňátka – mužstvo mužů,
SDH Komňátka – mužstvo mužů a žen,
SDH Raškov – mužstvo mužů,
SDH Bohdíkov – mužstvo žen,
SDH Bohdíkov – mužstvo mužů
Každé mužstvo mělo pět členů. Turnaj se hrál dvoukolově. Po prvním kole měli muži SDH Bohdíkov nejvíce sražených kuželek. Ale jak se říká – závěr patří mistrům, tak se v konečném hodnocení na prvním místě umístilo mužstvo SDH Raškov a získalo tak putovní pohár, o který se bude opět hrát v roce 2008. Na druhém místě skončilo mužstvo SDH Bohdíkov – muži, třetí místo SDH Komňátka – muži, čtvrté místo SDH Bohdíkov – ženy a páté místo SDH Komňátka – smíšené mužstvo mužů a žen. Nejvíce sražených kuželek a první místo v soutěži jednotlivců získal Lubomír Diviš z SDH Bohdíkov. Druhé místo patřilo p. Anně Ondráčkové. O třetí místo se dělili p. Brostík z SDH Raškov a p. Olga Ondráčková z SDH Bohdíkov shodným počtem sražených kuželek. Při rozhazování o třetí místo zvítězila p. Olga Ondráčková.
Během turnaje panovala v kuželně dobrá a veselá nálada. Všichni soutěžící odcházeli po turnaji s přáním za rok opět hrát o putovní pohár a zvítězit v celém turnaji.  © 2019  Obec Bohdíkov   |  Licenční podmínky   |  Prohlášení o přístupnosti